Kontakt:

Dino Barile

dino.barile@welcome-italy.com     

Destynacja

RPA, Namibia, Botswana, Mozambik, Zimbabwe

 

kontakt:

sunnyt@mweb.co.za

 Biuro podróży Sunny Tours & Travel Service zostało założone w 1996 roku, ale doświadczeniem w dziedzinie organizowania wyjazdów turystycznych, jak również biznesowych sięga lat osiemdziesiątych. Nasze biuro to gwarancja wysokiej jakości usług, wyboru sprawdzonych renomowanych firm lokalnych oraz licencjonowanych przewodników mówiących w języku angielskim lub w ojczystym języku naszych Klientów na terenie Poludnia Afryki, czyli RPA, Namibii, Botswany, Zimbabwe i Mozambiku.
W każdym z naszych projektów staramy się przewyższyć oczekiwania i wyjść na przeciw możliwościom finansowym Klienta, lecz tak, aby nie obniżyć jakości usług. Nie robimy męczących, konwencjonalnych programów dla turystyki masowej, a raczej tworzymy plany podróży zgodne z zainteresowaniami naszych Klientów.
Mocno wierzymy, iż dokładne planowanie, przywiązanie wagi do szczegółów oraz umiejętność wyjścia na przeciw potrzebom klienta sprawia, że tworzone przez nas programy oraz ich realizacja przekraczają wszelkie oczekiwania i gwarantują przeżycie niezapomnianych chwil w jednym z najpiękniejszych regionów świata.