Destynacja:

Malta

Kontakt:

Mark Gatt

mark@ecmeetings.com    

ECMeetings   DMC założone przez Marka Gatta i Gabby Larsson od początku swojego istnienia zasilane było wizją dostarczania najwyższej jakości usług. Pasja, która pozwalała nam kreować najwyższą jakość serwisu, unikatowa wizja strategii i poświęcenie się ciężkiej pracy doprowadziło nas do dzisiejszego sukcesu. 

Jeżeli planujesz zorganizowanie na Malcie konferencji, spotkania, team buildingu czy incentivu, ECMeetings jest dla dla Ciebie idealnym partnerem. Naszym celem jest tworzenie programów motywacyjnych skrojonych na miarę potrzeb klientów, które dostarczają najwyższego poziomu satysfakcji odbiorcom i zapewniają wysoki zwrot z inwestycji.

ECMeetings oferuje pełny serwis usług, od dostarczania koncepcji i tematu eventu aż po wykonanie w najdrobniejszych szczegółach. Nasza pasja jest zawsze poparta perfekcyjnym działaniem logistycznym. Gwarantujemy kreację innowacyjnych, świeżych, inspirujących idei w pracy nad każdym programem. Jesteśmy jednym z wiodących DMC na Malcie i mamy nadzieję, że spotkamy się przy realizacji kolejnego Twojego wyjazdu motywacyjnego, konferencji, czy eventu.