O nas

Monika Wąs
założycielka
1967-2020

Podróżowanie jest dla mnie pasją i stało się, z wyboru, moim zawodem. Przez ponad dwadzieścia lat pracy poznałam prawie wszystkie aspekty turystyki.
 

Studia polonistyczne i teatrologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, dały mi solidną wiedzę na temat kultury i sztuki, a także nauczyły umiejętności skutecznego komunikowania się z ludźmi. Podyplomowe studia Public Relations na Akademii Ekonomicznej i Lider Biznesu w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie pozwoliły mi lepiej zrozumieć, jak ważnym narzędziem marketingowym jest incentive.

Branżę poznałam najlepiej pracując jako koordynator, project/operation manager i pilot dla wielu polskich organizatorów wyjazdów incentive, zajmując się niejednokrotnie projektami od momentu podpisania umowy przez realizację wyjazdu aż po powykonawcze rozliczenie. Zarządzałam również własną firmą DMC i byłam aktywnym członkiem MPI Poland chapter (pełniłam funkcję wiceprezesa ds komunikacji). Obecnie jestem członkiem SITE i aktywnie działam w Radzie Dyrektorów SITE Poland.

Dobrze poznałam prywatnie i zawodowo większość krajów europejskich, kraje Ameryki Południowej, Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Nową Zelandię. Znam z praktyki atuty zagranicznych destynacji, potrzeby polskich klientów i wymagania organizatorów wyjazdów. Dlatego postanowiłam wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie oraz kontakty i stworzyć narzędzie, przy pomocy którego  efektywnie mogę pośredniczyć między zagranicznymi DMC i polskimi agencjami incentive house. Tak powstało MICEadvice.

© 2017 MICEadvice Poland